محل تبلیغات شما

انجام پروژه  با انسیس فلوئنت

گونه بندی: شبکه بندی, مقالات آموزشی ۰۵ / ۱۱ / ۱۳۹۷ 346 بازدید
احتمالا برای شما هم نقص‌ کند شدن ICEM CFD و یا لگ زدن icem پیش آمده می باشد. یا در صورتی‌که از ویندوز 10 استفاده می کنید احتمالا در آینده با این نقص‌ رایج رو به رو خواهید شد. در این نوشته‌علمی کارایی کرده ایم با ارائه چند راهکار برای رهایی از نقص‌ کند شدن icem به شما کمک کنیم. در پایان هم توضیحاتی پیرامون خطای LoadLibrary failed with error 1114 ماژول Design modeler بیان کرده ایم . در حالتی‌که شما هم راه حل های دیگری میشناسید لطفا در قسمت دیدگاه ها بنویسید تا سایر دانشجو یان به کارگیری کنند.

خلل کند شدن ICEM CFD و خطای LoadLibrary failed with error 1114 ماژول Design modeler هردو مربوط به کارت گرافیک کامپیوتر شما می باشند. که برای حل نقص‌ باید فرایند ذیل را طی نمایید:

1- اپدیت کردن کارت گرافیک
2- پاک کردن و نصب دستی کارت گرافیک
3- تغییر و تحول کارت گرافیک پیش فرض نرم افزار در شرایطی‌که از دو کارت گرافیک استفاده می کنید
چرا نرم افزار icem اهسته کار میکند ؟
برای آفریده این سلسله خطاها از وقتی ایجاد شد که سعی کردم ویندوز و برنامه خود را اپدیت کنم. به همین عامل از ویندوز7 به نصب ویندوز 8 و بعد به سوی ویندوز 10 رفتم. که با این کوچ کردن مشکلاتی مثل کند کار کردن نرم افزار ICEM CFD یا ANSYS Workbench not respond ابتدا شد.

تغییرات گرافیکی محیط انسیس فلوئنت 2019

آموزش ICEM CFD – کاملترین دوره آموزش icem و شبکه بندی در انسیس

شبکه بندی در انسیس ورک بنچ چیست؟ – کیفیت شبکه و مش کوالیتی

icem ,ویندوز ,کارت ,نقص‌ ,کند ,شدن ,شدن icem ,کند شدن ,icem cfd ,کارت گرافیک ,نرم افزار ,ماژول design modeler ,1114 ماژول design ,خطای loadlibrary failed

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

World science دیدنی های دنیا